Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu

Empik Go-RUSZAMY W MAJU!

Utworzono dnia 23.04.2022
Drodzy Czytelnicy!
Z okazji Światowego Dnia Książki mamy dla Was miłą zapowiedź‼????⬇️⬇️⬇️
EMPIK GO - RUSZAMY JUŻ WKRÓTCE! PIERWSZE KODY ROZDAMY W TRAKCIE TYGODNIA BIBLIOTEK ! 8-15 MAJA????
????????????????????
Od 8 maja 2022 możecie Państwo skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.
????????????????Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do biblioteki lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: kontakt@bibliotekaslemien.pl oraz podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem). Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.
Na początku każdego miesiąca wydawana będzie kolejna, ograniczona liczba kodów.
????????????????Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.‼‼‼
????????????????WARUNKI KORZYSTANIA Z EMPIK GO
Skorzystanie z Kodu zasilającego Empik Go oznacza akceptację następujących postanowień:
1. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania „Regulaminu określającego zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go", który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin, który określa warunki korzystania z Kodów.
2. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji usług dotyczących audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go.
3. Zważywszy, że w ramach serwisu Empik Go publikowane są także treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, kody zasilające Empik Go przekazywane są wyłącznie osobom od 15 roku życia.
4. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części i nie podlega zwrotowi.
5. Warunkiem zrealizowania Kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com, zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Gohttps://www.empik.com/regulamin.
6. Aby wykorzystać Kod, należy wejść na stronę www.empik.com/biblioteki/kod i postępować zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie.
7. Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem:https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.
8. Użytkownik po aktywacji kodu może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.
9. Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
10. Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego Kodu jednocześnie.
11. Kody nie mogą być wymieniane na gotówkę.
 

 logo Biuletynu Informacji Publicznej

ePUAP

logo serwisu społecznościowego fb

 

Logo akcji Biblioteka Przyjazna Seniorom

Logo akcji mała książka wielki człowiek

Logo Katalogu on-line

Logo biblioteki internetowej Wolne Lektury

logo serwisu w bibliotece.pl

Logo Biblioteki Narodowej

Projekty:

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 4

W poprzednim tygodniu: 27

W tym miesiącu: 19

W poprzednim miesiącu: 166

Wszystkich: 2276