Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu

Projekty

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2022r. dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozowoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dofinansowanie przeznaczone jest dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0. Wysokość tegorocznej dotacji wynosi 2800,00zł.

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2021r. dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozowju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 w wysokości 1615,00zł na zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych. Zadanie: "Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0".

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2020r. dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w wysokości 1884,00zł,w  ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet - 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2019r. dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w wysokości 3500,00zł,w  ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet - 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2018r. dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w wysokości 2500,00zł, w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet - 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2017r. dofinansowanie  na zakup nowości wydawnicych w wysokości 3000,00zł w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet - 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2016r. dofinansowanie  na zakup nowości wydawnicyzch w wysokości 5700,00zł w ramach Programu Wieloletniego "Narodowego Programu Rozwoj Czytelnictwa" Priorytet - 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2015r. dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w wysokości 5620,00zł w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet - 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Gminna Biblioteka Publiczna w Ślemieniu otrzymała w 2014r. dofinansowanie  na zakup nowości wydawniczych w wysokości 4200,00zł, w tym 1260,00zł na zakup książek dla dzieci i młodzieży w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet - 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.